Mam na imię Elżbieta

Skąd Łóże kryształowe?
Historia ma początek w Brazylii ,to właśnie tam przebywałam od stycznia 2016 roku .
W tym niesamowitym miejscu na Ziemi w tym portalu ,położonym na krysztale znalazłam się dla ratowania własnego zdrowia i życia. Przyszedł dla mnie czas prawdziwego resetu po 15 latach prowadzenia biznesu, latach zmagań z klientami, kontrahentami pracownikami.

Od pierwszej chwili,zaraz po przylocie wiedziałam, że jestem w najbardziej odpowiednim miejscu na Ziemi.
Wiedziałam, że nie ruszę się z tego miejsca dopóki nie stanie się to ,co ma się stać.
Tam właśnie pierwszy raz poczułam, jak może być w niebie na Ziemi, rozpoznałam te subtelne energie w służbie ludziom ,którzy się tam znaleźli, lub którzy za pośrednictwem tam przebywających prosili o uzdrowienie.
Mówiłam i powtarzam do dziś, że tam to jakby ktoś wyciął dla nas kawałek nieba i spuścił złote nici energii dla wszystkich tych, którzy się tam znaleźli.Jak byśmy byli pod specjanym niebianskim prysznicem.
Łóżko Kryształowe jest jednym z rodzajów terapii, której można się tam poddać oprócz świętego wodospadu, medytacji w Current czy specjalnego masażu.
Oprócz tego, że rozpoznałam tamte energie, energie rozpoznały mnie nadając mi zaszczytny i rzadki tytuł Córki Domu Ignacego de Loyoli.
Tym samym potwierdzając moją z nimi jedność i przynależność do tego wyjątkowego miejsca .
Moja rola się skrystalizowała. Niczego więcej i niczego bardziej nie mogłam sobie życzyć w tym życiu, jak nieść Światło, tym którzy potrzebują.
Za specjalnym przyzwoleniem przywiozłam te wyjątkowe kryształy do Polski dla dobra wszelkiego tych ,którzy są wołani do skorzystania z tej terapii .Różnie można nazywać ten zabieg ,nową medycyną, technologią kwantową, terapią światłem, harmonizacją czakr i wszystko to prawda To kwintesencja tego czego potrzebujemy w tym czasie na Ziemi .
Terapia Światłem Kryształów działa na najgłębszych warstwach naszego jestestwa, głęboko relaksuje na poziomie trudnym do osiągnięcia innymi technikami znanymi ludzkości.W takim stanie głębokiego relaksu rozpoczyna się uzdrowienie .Nikt nie pozostaje obojętny na działanie Kryształów.
Są one specjalnie przycięte metodą dr Vogla, które już same z siebie emitują sekwencję najczystszej wody ,wprowadzają harmonię i spokój gdziekolwiek są.
7 Specjanie Czystych Kryształów Gorskich na 7 głównych czakr czyli punktów energetycznych w naszym ciele .
7 kolorów zgodnych z kolorem czakr .