Body Shape 

To innowacyjne urządzenie łączące zalety wysiłku fizycznego, podciśnienia, promieniowania podczerwieni, które pozwalają na osiągnięcie pięknego ciała w krótkim czasie.

Podciśnienie (vacu)
Zastosowanie podciśnienia podczas ćwiczeń znacząco wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej organizmu. Podciśnienie wywołane chodzeniem na bieżni, powoduje silne ukrwienie dolnych partii ciała od brzucha, przez biodra i uda, aż do stóp, dzięki czemu przemiana materii jest przyspieszona i organizm w tych miejscach pozbywa się tkanki tłuszczowej. Podciśnienie wpływa korzystnie na układ krwionośny, poprawiając krążenie zarówno krwi jak i limfy odpowiedzialnej za usuwanie produktów przemiany materii, skutkiem czego skóra staje się wyraźnie wygładzona oraz jędrniejsza.

Podczerwień IR (infrared)
Podczerwień bierze czynny udział w walce z cellulitem, wspomaga proces odchudzania oraz działa ujędrniająco na skórę. Promienie podczerwieni nagrzewając skórę powodują przyspieszenie przemiany materii oraz pomagają wiązać wolne rodniki powodując efektywne oczyszczanie organizmu, usuwanie podskórnej tkanki tłuszczowej i zmniejszenie cellulitu. Ponadto podczerwień, emituje ciepło które zapewnia relaksację i komfort. Leczenie kontuzji, zmniejszenie stresu oraz uczucia zmęczenia, to również kilka dobroczynnych skutków wykorzystywania promieni podczerwonych.

Efekty :
Kapsuła BodyShape pozwoli Ci spalić do 3000 kalorii w ciągu jednej sesji treningowej. Wszystkie zastosowane technologie mają na celu zwiększenie zapotrzebowania mięśni na energię, energię powstałą w wyniku spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki urządzeniu BodyShape zgubisz zbędne kilogramy jeszcze bez zastosowania diety. Promujemy zdrowy styl życia dlatego zalecamy dołączyć również dietę czyli prawidłowe i racjonalny sposób żywienia, co pozwoli na spektakularne efekty zrzucania zbędnych kilogramów.

  • szybsze spalanie tkanki tłuszczowej – do 3000 kalorii w 30 minut
  • eliminacja cellulitu – zanika u 80% użytkowników
  • redukcja średnio od 8 do 20 cm obwodu ciała
  • poprawa cyrkulacji krwi i limfy
  • wzrost przemiany materii
  • poprawa kondycji fizycznej oraz witalności